
Miło nam poinformować, że czworo dzieci z klasy 1b integracyjnej – Liliana Piasecka, Szymon Salamon, Krzysztof Górski oraz Sandra Zawiślan – otrzymało WYRÓŻNIENIE w V OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM zatytułowanym „Moje miejsce na ziemi”.
Konkurs odbył się pod patronatem Posła na Sejm RP Pana Michała Krawczyka, Wojewody Lubelskiego Pana Krzysztofa Komorskiego oraz pod patronatem artystycznym Clip Art Studio i Foto-Studio.
Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!